Hakkımızda

Erdem Prefabrik

Uzman montaj ekiplerimizle teknoloji ve tecrübeyi buluşturup hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Prefabrik evler, çelik evler, villalar ,konaklar, yalılar, bağ evleri , lojmanlar, okullar, sosyal tesisler, ofisler, şantiyeler, ve çelik hangarlar üretilmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır. Tüm Türkiye’ye sevkiyat yaptığımız gibi yurt dışı şantiye ve prefabrik ev projelerinde de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor. Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı ofisimize gelerek atın…

Prefabrik evler, çelik evler, villalar ,konaklar, yalılar, bağ evleri , lojmanlar, okullar, sosyal tesisler, ofisler, şantiyeler, ve çelik hangarlar üretilmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır.

 

VİZYON & MİSYON

Erdem Prefabrik, Türkiye'nin büyüyen prefabrik yapı sektöründe, kaliteli ve güvenli hizmetin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Yurtiçi ve yurtdışında istenilen her noktada siz değerli müşterilerine hizmet verebilmektedir. Profesyonel montaj ekipleriyle çalışarak, montaj aşamasının, hızlı ve eksiksiz olmasını sağlar. Yüksek üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle, en iyiyi en hızlı zamanda sunmayı amaçlamaktadır.